Kontakt Tømrerfirmaet Poul Nielsen

Tømrerfirmaet Poul Nielsen A/S
Eriksvej 11
8960 Randers SØ

Tlf. 87 11 03 33
Fax 87 11 03 34

E-mail: tpn@tpn.dk

Claus Mulvad Madsen
Direktør og projektleder
Ejer
claus@tpn.dk

Tlf: 40 71 41 12​

Michael Jacobsen
Byggeleder
Medejer
michael@tpn.dk

Tlf: 22 62 86 88

Benny Thomsen
Leder af serviceafdeling
Medejer
benny@tpn.dk
Tlf: 20 76 68 77

Morten Pedersen

Byggeleder

morten@tpn.dk
Tlf: 29 21 64 40

Bjarne Petersen
Håndværkstaksator
Formand
bjarne@tpn.dk
Tlf: 40 54 23 75

Henrik Aaen
Håndværkstaksator
Formand
henrik@tpn.dk
Tlf: 20 93 11 77

Kasper Rytter
Kalkulation
kasper@tpn.dk
Tlf: 51 16 68 77

Inge Jensen
Bogholder / kontor
tpn@tpn.dk
Tlf: 87 11 03 33

Peter Bach
Projekt-/byggeleder
peter@tpn.dk
Tlf: 20 66 75 77

Lasse Birkedal Pedersen

Byggeleder

lasse@tpn.dk

​Tlf: 2878 1298

Tømrerfirma Poul Nielsen A/S​

Eriksvej 11,

8960 Randers SØ

Tlf.: 87 11 03 33

Fax 87 11 03 34

tpn@tpn.dk

Vi bygger på et solidt fundament...