Du er her: Forsiden : Profil
Gå til forsiden    Gå til forrige side    Send en e-mail

Tømrerfirma Poul Nielsen - et godt valg siden 1972

Tømrerfirma Poul Nielsen blev startet i 1972 som et enkelt mandsfirma. Igennem tiden er virksomheden vokset, så der i dag er ansat ca. 38 mand fordelt på produktion og kontor. Vi udfører alle former for tømrer- og snedker arbejder, hvor intet er for småt og intet for stort. Der udover har vi et veludstyret maskinværksted, hvor der bla. kan fremstilles specialopgaver. Hoved- og totalentrepriser udføres i tæt samarbejde med ingeniør- og arkitektfirmaer, samt gennem et velfungerende arbejde med en række underentreprenører. 

Tømrerfirma Poul Nielsen A/S er en alsidig forretning, hvor der lægges meget vægt på byggestyring samt kundepleje. At vores kunder ofte vender tilbage, anser vi for den bedste tillid og anbefaling.

 


 
 
 
Claus Mulvad Madsen
Direktør og projektleder
Ejer
claus@tpn.dk
Tlf: 40 71 41 12
  Michael Jacobsen
Byggeleder
Medejer
michael@tpn.dk
Tlf: 22 62 86 88

 
 
Benny Thomsen
Leder af serviceafdeling
Medejer
benny@tpn.dk
Tlf: 20 76 68 77
. Morten Pedersen
morten@tpn.dk
Byggeleder
Tlf: 29 21 64 40

 
 
Bjarne Petersen
Håndværkstaksator
Formand
bjarne@tpn.dk
Tlf: 40 54 23 75
Henrik Aaen
Håndværkstaksator
Formand
henrik@tpn.dk
Tlf: 20 93 11 77

 
 
Kaj Sørensen
Kalkulation
kaj@tpn.dk
Tlf: 25 12 38 18
Inge Jensen
Bogholder / kontor
tpn@tpn.dk
Tlf: 87 11 03 33
  .