Medarbejdere

Claus Mulvad Madsen
Direktør og projektleder
Ejer
claus@tpn.dk

Tlf: 40 71 41 12​

Michael Jacobsen
Leder af entreprise afdeling  
Medejer
michael@tpn.dk

Tlf: 22 62 86 88

Benny Thomsen
Leder af serviceafdeling
Medejer
benny@tpn.dk
Tlf: 20 76 68 77

Kenneth Lybech
Håndværkstaksator
Byggeleder
kenneth@tpn.dk

Tlf: 20 76 64 77​

Bjarne Petersen
Håndværkstaksator
Byggeleder

bjarne@tpn.dk
Tlf: 40 54 23 75

Henrik Aaen
Håndværkstaksator
Byggeleder

enrik@tpn.dk
Tlf: 20 93 11 77

Kasper Rytter
Kalkulation
kasper@tpn.dk
Tlf: 51 16 68 77

Inge Jensen
Bogholder / kontor
tpn@tpn.dk
Tlf: 87 11 03 33

Peter Bach
Projekt-/byggeleder
peter@tpn.dk
Tlf: 20 66 75 77

Mads Sæbbi
Byggeleder
mads@tpn.dk

Tlf. 25 12 39 88​

Martin Bendix Eriksen

Projekt / byggeleder

martin@tpn.dk

Tlf: 51 44 96 36

​Har du spørgsmål?

​​Send os en besked her. Vi vender tilbage hurtigst muligt​.

 
 
 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

Om Os

Siden 1972 har PN Tømrer & Byggefirma A/S leveret kvalitet og godt håndværk i byggeriet - lige fra privatboliger til erhvervs- og institutionsbyggeri.


Uanset opgavens størrelse og karakter har vi erfaringen, der altid sikrer velgennemført byggeri til aftalt tid og pris.

Kontakt os

​Eriksvej 11,
​8960 Randers SØ

CVR: 21479438

​Tlf.: 87 11 03 33


PN Tømrer

E-mail: ​tpn@tpn.dk